Menu
Jsme na Facebooku

o poradně

První návštěva poradny - jde především o představení se a o představy samotné (kolik chcete zhubnout, proč, za jak dlouho, jaké máte potíže a zkušenosti s dietami apod.). Já naopak informuji o tom, jakým směrem se moje služby orientují (změna jídelníčku, případně celého životního stylu, ale žádné zázraky). V případě zájmu o vyšetření složení těla vás zvážím, změřím % tuku a svalové hmoty, bazální metabolismus a viscerální tuk. 

Většina klientů má zájem o vypracování jídelníčku na míru (na 2 týdny), s 1-2 teplými jídly denně, včetně receptů. Vždycky se snažím vycházet z původního stravovacího režimu a zařazovat potraviny, které má dotyčný rád a naopak nezařazovat neoblíbené potraviny nebo alergeny. Někdo chce zařadit doplňky stravy, vždy záleží na každém, jaké má představy.

Při první návštěvě obdržíte sadu formulářů k vyplnění (jídelníček, dotazníky jídelních zvyklostí apod.). Po dobu jednoho týdne pak budete poctivě zapisovat svůj jídelníček a následně přijdete na druhou konzultaci, kde především probereme váš jídelníček (co je špatně, co dobře apod.). 

Pak už záleží jen na vás, zda budete chtít svůj jídelníček zpracovat v programu FitLinie, z něhož dostanete výstupy o svém stravování (energetická hodnota, živiny, vitamíny a minerální látky - po dnech, jednotlivých potravinách, denních jídlech apod.). Ta čísla nejsou špatná, protože spoustě lidí díky nim poprvé dojde, kde vlastně dělají chyby. 

Samozřejmě vypracovávám jídelníček i pro různé typy diet, např. při celiakii, potravinových alergiích a dalších specifických požadavcích na stravování. Výjimkou nejsou ani klienti, kteří mají opačný problém než většina - chtějí přibrat.

Počet konzultací je individuální a nelze dopředu stanovit. Někomu stačí čtyři návštěvy a pak e-mailová komunikace, někdo chodí dlouhodobě, protože má pocit, že bez jakési kontroly zhubnout nezvládne.

Ceník je následující:

 Konzultace krátká (30 minut)                    250 Kč 
 Konzultace standard (60 minut)   400 Kč 
 Zpracování jídelníčku v programu FitLinie (1 týden)          300 Kč
 Zpracování jídelníčku v programu FitLinie (2 týdny)    600 Kč 
 Vypracování individuálního jídelníčku na míru (1 týden)   375 Kč
 Vypracování individuálního jídelníčku na míru (2 týdny)   750 Kč

Vyhledávání
Kontakt

Mgr. Leona Meindlová
Seifertova 57, Jihlava 586 01
+420 565 551 111
+420 606 944 656
e-mail: leona@hubnuti4you.cz

Individuální jídelníček přesně na míru

edited by N.E.S.P.I.