Menu
Jsme na Facebooku

jídelníček

Individuální jídelníček přesně na míru

V případě, že nemůžete navštívit nutriční poradnu v Jihlavě, můžete využít možnost sestavení jídelníčku na 14 dní, a to na základě vyplnění komplexního osobního dotazníku.

Jídelníček obsahuje 5 až 6 denních jídel, z toho vždy 1 až 2 jídla teplá. Jídelníček vždy vychází z individuálních potřeb a zvyklostí a jeho cílem není úplně "překopat" dosavadní stravování, pokud tedy není vyloženě odstrašující:-)

V případě, že se z jakéhokoli důvodu vyhýbáte určitým potravinám nebo jídlům, určitě je v jídelníčku nenajdete. Na druhou stranu, jste-li závislí na čokoládě nebo občasné "dvojce" vína, nemusíte mít obavu, do jídelníčku je v rozumné míře zařadím.

Součástí dvoutýdenního jídelníčku je příloha s recepty, doporučení sportovních aktivit, ale i moje osvědčené tipy k nakupování a přípravě pokrmů. V případě zájmu je možné i zhodnocení vlastního jídelníčku (1 nebo 2 týdny) nutričním programem, který je doplněn komentářem.

 

Osobní dotazník

Máte-li zájem o sestavení jídelníčku, vyplňte pečlivě osobní dotazník. K této činnosti si vyhraďte dostatek času, ať ho nevyplňujete ve stresu. Je potřeba, aby odpovědi co nejpřesněji odrážely skutečnost, aby bylo možné jídelníček připravit opravdu "na tělo". Vyplnění dotazníku trvá přibližně 30 minut.

Cena jídelníčku je 700 Kč + poštovné a balné ve výši 50 Kč. K úhradě budete vyzváni po vyplnění dotazníku a případném doplnění potřebných informací k sestavení jídelníčku. Váš jídelníček bude zpracován co nejdříve, zpravidla do jednoho týdne, a bude zaslán doporučeně Českou poštou na vámi uvedenou adresu, a to v tištěné podobě v kroužkové vazbě. V případě, že byste si jídelníček chtěli vyzvednout osobně, uveďte tuto skutečnost v doplňujícím e-mailu, který vám k vyplněnému dotazníku pošlu.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat ještě před vyplněním dotazníku. Vyplnit dotazník

Vyhledávání
Kontakt

Mgr. Leona Meindlová
Seifertova 57, Jihlava 586 01
+420 565 551 111
+420 606 944 656
e-mail: leona@hubnuti4you.cz

Individuální jídelníček přesně na míru

edited by N.E.S.P.I.